Op 21 mei is het Symposium Betontechnologie, georganiseerd door Cement&BetonCentrum en Betoniek. Het symposium gaat over de mogelijkheden minder cement in beton en minder klinker in cement toe te passen, en zo de CO2-emissies te beperken. Het programma van het symposium is nu bekend.
Het beperken van de hoeveelheid cement in beton en klinker in cement is een belangrijk onderdeel van de eind vorig jaar door Cement&BetonCentrum gepubliceerde roadmap voor CO2-reductie van cement en beton in Nederland. Zowel nieuwe cementsoorten met lagere klinkergehaltes als optimalisatie van de betonsamenstelling kunnen al op korte termijn een significante bijdrage leveren aan de verduurzaming van beton.
Wanneer: 21 mei 2025, 12:00 – 17:30 uur
Waar: KAS, De Bleek 13, Woerden
De sprekers zullen verschillende mogelijkheden voor CO2-reductie toelichten. Het symposium richt zich op voornamelijk op betontechnologen binnen de betonindustrie, aannemers, opdrachtgevers en andere betrokkenen en belanghebbenden bij de verduurzaming van beton. Onderwerpen die de revue zullen passeren:
Dagvoorzitter Jacques Linssen, uitgever en vakredacteur van Cement en Betoniek zal de deelnemers door het programma leiden. Het programma start met een lunch en eindigt met een borrel, waar de ongetwijfeld interessante discussies over CO2-reductie kunnen worden voortgezet.
12.00 – 13.00 Inloop met lunch
13:00 – 14:30 Inhoudelijk programma
14.30 – 15.00 Pauze
15.00 – 16.30 Inhoudelijk programma
16.30 – 17.30 Borrel
Aanmelden kan op symposium.cementenbeton.nl/aanmelden
Reacties